Ettevõttest

Saamislugu

 

Kadrina Kraana OÜ alustas tegevust 1991. aastal, kui Kadrina EPTlt osteti 14. tonnise tõstevõime MAZ kraana. Tõsteteenust pakuti füüsilisest isikust ettevõtjana (Alar Palmar) ning peamised kliendid olid Lääne-Virumaa ehitusettevõtted ja põllumehed.

 

Arenemislugu

 

kk-icon 24. tegutsemisaasta jooksul on pidevalt uuendatud masinaparki, suurendatud meeskonda ning laiendatud tegevuspiirkonda üle-Eestiliseks.
kk-icon 1997. aastal registreeriti OÜ Kadrina Kraana.

kk-icon 2004. aastal osteti 25. tonnise tõstevõimega kraana Liebherr 1025 ning tegevuspiirkonda laiendati Ida-Virumaale ja Järvamaale.

kk-icon 2012. aastal osteti 30. tonnise tõstevõimega kraana Liebherr 1030.

kk-icon 2012. aastal liitus ettevõttega Raido Palmar, kes on töötanud kraanajuhina alates 2008ndast aastast. Tegevuspiirkond laienes üle-Eestiliseks.

kk-icon 2014. aastal osteti 50. tonnise tõstevõimega kraana Grove GMK 3050

 

Koostööpartnerid ja kliendid

 

kk-icon Ehitusettevõtted – Mapri OÜ, Raunopol AS, Terasman OÜ, BGM Ehitus OÜ, Nordecon Betoon AS jne

kk-icon Tootmisettevõtted – Osula Graanul OÜ, E-Betoonelement AS, Estonia Cell AS jne

kk-icon Põllumajandusettevõtted – Aru Põllumajanduse OÜ, Simuna Ivax OÜ, Agriland  OÜ jne

kk-icon Teedeehitusettevõtted – Lemminkäinen Eesti AS, Teede REV 2 AS jne

kk-icon Kohalikud omavalitsusasutused – Kadrina Vallavalitsus, Tapa Vallavalitsus jne

kk-icon Eraisikud

 

Meeskonna kogemus ja klientide usaldus

 

Kadrina Kraana kraanajuhid Alar Palmar ja Raido Palmar on pikaajalise ja mitmekülgse töökogemusega ning kohusetundliku suhtumisega töösse võitnud koostööpartnerite ja klientide usalduse. Eelneva kinnituseks on üle 10. aastane koostöö mitmete firmadega – Mapri OÜ, Raunopol AS, YIT Ehitus AS, Nordecon AS, Nowap OÜ, K-Kate OÜ jne.

Ettevõtte finants- ja turundusjuht Kati Palmar tagab klientidele täpse ja usaldusväärse arvepidamise.

 

Meeskonna tööst vaba aeg

 

Alar Palmari hobideks on golf, lauatennis ja jäähoki. Kati Palmar on hobimesinik ja ning lisaks iluaiandusele koduaias käib samuti nädalavahetustel golfi mängimas. Võimalusel vaadatakse ära kõik Rakvere Teatri lavastused ja käiakse kaasa elamas Rakvere Spordikeskuses maakonna korvpalli- ja võrkpalli meeskondadele. Raido Palmari  meelistegevusteks on lohesurf, discgolf, võrkpall ja lumelauaga sõitmine.

 

Eesmärk ja missioon

Kadrina Kraana meeskonna eesmärk on olla professionaalne ja pühendunud tõsteteenuse pakkuja ning usaldusväärne koostööpartner, kes arvestab iga konkreetse objekti spetsiifikat ja eripära.